X
تبلیغات
زولا
ما را حمایت کنید
 

وبلاگ آسمان هفتم

آموزش پرورش اندام و انتقال تجربه

حشریت یا بشریت مسئله این است...

این نوشته حاوی الفاظ رکیک می باشد، اگر مایل نیستید نخوانید!

من فقط دارم چیز هایی را که دیدم و شنیدم نقل میکنم! البته شما این کلمات رکیک را در دیوان مثنوی مولانا هم می توانید پیدا کنید، پس مشکل از این کلمات نیست مشکل از ذهن خراب ماست!

در دورانی زندگی میکنیم که شدیدا اکثریت افراد جامعه در زمینه های حشریت به اوج قله های عرفان رسیده اند!! باورتون نمیشه؟؟


هر جا که میرم! با هر کسی که صحبت میکنم! اول و  آخر حرفشون ختم میشه به سکس!

مورد داشتیم طرف تو ماشین با دوستم داشتن میرفتن، بعد یه موتوری که ترکش یه دختر بوده را  از یه فاصله ای می بینن،! همون طرف بر میگرده به رفیق ما میگه! کُسه رو ببین! کُسه رو ببین! بعد از چند لحظه یه موتوری میاد کنار ماشین میزنه به شیشه ماشین!! بعد طرف میگه کیه؟؟ رفیق ما میگه همون کُسه است!! بعد طرف یه نگاه میندازه به دختره  و مرده! و شروع میکنه به رنگ عوض کردن! سرخ و سفید شدن! معلوم میشه کُسه خواهر خودش بوده با شوهرش! برمیگرده به رفیق ما میگه من اینا را نگفتمــــا!! من یه موتوری دیگه را گفتم!! رفیقمون هم میگه نه تو همین ها را گفتی چون با دست نشون دادی، غیر از اینا هم موتوری دیگه ای اونجا نبود که تو بخوای بگی!!

یا مثلا فلا ن شخص با 56 سال سن  هر چند وقت یه بار یه دختر 15 الی 16 ساله میگیره بعد یه مدت هم طلاق میده!! در صورتی که خودش یه دختر همسن و سال اون داره!! 
یا اصلا یه مورد دیگه، یه بنده خدایی علیرغم اینکه زن و بچه داشت، دختر بازی و زن بازی میکرد! ، ما بهش گفتیم فلانی این کار را نکن تو زن و بچه داری!!زشته! خوشت میاد یکی به زن و دختر خودت نگاه کنه و بهشون متلک بندازه یا اصلا باهاشون دوست بشه!! اول بهش برخورد بعد هم گفت نه من فقط برای مسخره بازی این کار را میکنم!! بعد از چند سال خودش برای من تعریف کرد که زنش بهش خیانت کرده!! این میرفته سرکار جون میکنده زنش پول ها رو خرج دوست پسرش میکرده!

یه مدت هم جنوب کار میکردم ، یه پسره اهل ایذه برگشت به ما گفت فلانی چند تا زید داری!؟ گفتم دیگه این حرف را به من نزن! من اهل این کارها نیستم! گفت یعنی زید نداری!!!؟ الان همه زید دارن!! برو حالشو ببر!!!

از همه جالب تر اینه!! یکی از زن های فامیل اومده بود روشن فکر بازی کنه و امروزی تر باشه، شوهرش را فرستاده بود پیش یه خانوم دکتر روانشناس( نمیدونم شاید روانپزشک-= برای مشاوره رفته بودن)!! شوهر هم بسیار شوهر خوب، سالم ، خوشتیپ، و باصفاییه!! حقیقت نمیدونم چرا زنش اینکار را کرده بود!! خلاصه شوهر هم چند جلسه که خانوم دکتر گفته بود را شرکت کرده بود!! بعد که زنش نتیجه را از شوهر پرسیده بود، شوهرش فقط گفته بود خوب بود، بد نبود!! مثل اینکه این خانوم دکتر را چند تا از دوست های زنه بهش معرفی کرده بودن. بعدتر یه مشکل پیش اومد برای خواهر شوهر این زن!! زن هم خواهر شوهر را برده بود پیش همان خانوم دکتر روانشناس! خانوم دکتر به خواهر شوهر گفته بود خوب مشکلت چیه؟ خواهر شوهر هم مشکلش را شرح داده که یه مردی را دوست داره که خانواده مخالف هستند!! خانوم دکتر گفته بود: برو با همان عشق و حال کن!! دوست پسر پیدا کن برای خودت عشق و حال کن!! داداشت هم مثل خودت اُمّل بود!! برو عشق و حالت را بکن!! خواهر شوهر هم میره پیش زن داداش و میگه خاک تو سرت!! شوهرت را فرستادی پیش ایــــــــــــن!!! این خودش مشکل داره!!
یه شب هم توی قطار به سمت جنوب در یک کوپه ی شیش نفری با پنج مرد و پسر جوان همسفر بودیم، پیرترینمون 33 یا 34 سالش بود و راننده تریلی 18 چرخ ترانزیت!! در حالی که زن و بچه داشت گوشیش پر فیلم ها و عکس های زن ها و دختر های جمهوری آذربایجان و ارمنستان و گرجستان بود که خودش گرفته بود!! و از خاطراتش تعریف میکرد! یکی این میگفت، دو تا هم یه جوان دیگه!! اون هم از چه رابطه هایی!! جالبیش اینجا بود که هر دو متاهل بودن!!! از خاطرات اینها آدم یاد اسفل السافلین میفتاد!! یه بندری هم تو جمع بود که میگفت یه مرده با ریش و سیبیل تو تهران بهش گفته بیا بریم منو بکن!! بقیه هم میخندیدند میگفتن اون میخواسته برات تله بذاره! یعنی 18 ساعت همسفری ما به غیر از ساعت های خوابش همش درباره سکس بود!!

عمیقا مردم دچار بیماری ها و عقده های جنسی هستند!! کافی هر روز یه نگاهی به آگهی های استخدامی روزنامه ها و سایت دیوار یا شیپور بندازید! اون موقع به وخامت اوضاع پی می برید!!طرف آگهی استخدام گذاشته، استخدام خانوم مجرد 18 تا 30 سال جهت انجام امور منزل! لطفا قبل از تماس عکس خود را به تلگرام ارسال فرمایید!

نتیجه ی این کارها در آخر بر میگرده به خودمون!
انسانم آرزوست!!

تاریخ ارسال: دوشنبه 1 مرداد 1397 ساعت 13:31 | نویسنده: mohammad | چاپ مطلب | |
Facebook
نظرات (5)
چهارشنبه 3 مرداد 1397 23:57
سحر
امتیاز: 0 0
لینک نظر
من تو‌کل ۲۳سال زندگی نشنیده بودم زید داشتن ینی دوس دختر
ببخش عمشاش نیست عکساش میخاستم تایپ کنم.
نه‌مشکل بلاگ بسکای نیست از قسمت تنظیمات کامنت میتونه درست شه
پاسخ:
ایول، دمت گرم، رفتم تنظیمش را درست کردم، چقدر من برای این مشکل به بلاگ اسکای ایمیل زدم، جواب میدادن نمیشه درستش کرد!!!
دوشنبه 1 مرداد 1397 14:07
سحر
امتیاز: 0 0
لینک نظر
امکان ثبت نظرو‌برا پستای قدیم‌نبند لطفا
اون قسمت مربوط ب بیوگرافی یه اقا بدنسازو دیدم وای نخنوندما ولی خب عمشاش بنظرم‌تعادل تو‌همه چی‌خوبه
اخه این‌چ‌وضعی ادم‌وحشت میکنه
پاسخ:
من نمی بندم این مشکل بلاگ اسکایه!! بهشون ایمیل هم زدم ولی گفتن این مشکل را نمیشه حل کرد!!! عمشاش یعنی چی؟
دوشنبه 1 مرداد 1397 13:50
سحر
امتیاز: 0 0
لینک نظر
میدونی اون خاستگارم تو تحقیقات فهمیدیم باباش زن صیغه ای داشته از لون روز از چشمم افتاده هنوز ندیدمشا کاملا سنتی
اما دیگه کلا همش میگم تهران با وجود ثروت و‌پول ازدواج نکرده با ۳۲سال سن نکنه دوس دختر اینا داشته رابطه اینا داشته
من تو صورت یه مردم نگا نمیکنم همش میگم نکنه سالم نچرخیده از طرفیم هیچکس تو‌شهر نمیشناسدش ینی کلا تهران بوده حالا بیاو برو تهران تحقیق کن
پاسخ:
اینجوری کارت خیلی سخت شد!!
دوشنبه 1 مرداد 1397 13:48
سحر
امتیاز: 0 0
لینک نظر
زید داشتن ینی چی؟؟؟ معنی بدی داره؟ نت سرچ‌کردم چیزی نبود
....
میدونی سوای سکس اینا کلا طرز فکر اکثریتدخیلی محدوده و‌وقتی سطح فکر رشد نکنه معلومه زندگی خیلی سطحی میچرخه و طبعا ادم فقط ب امیالش اهمیت میده چی‌بخوره کجا بره چطور بگرذه و هوسش چطور بشه
....
بهرحال تو‌مردی ب سطوح اومدی فکر کن تو جامعه ای همچین بخای رشد کنی دوزار بیشتر بفهمی دوتا کتاب بشتر بخونی فکر باز باشه دلت صاف باشه دروغ نگی زورگو‌نباشی حرف زیاد نزنی . بعد دختر هم باشی چقدر سخت تره
باز اینجور وقتا شکر میکنم یه شهر کوچیک زنذگی میکنم
پاسخ:
زِید داشتن یعنی دوست دختر داشتن!!!!
دوشنبه 1 مرداد 1397 13:39
سحر
امتیاز: 0 0
لینک نظر
راس میگی
این شرکت شهرمون ینی فقط یه نفر حسابدار میخاست کارمند دیگه نداشت به مسعول فنی خانم شعبه دفتری ام پاستژ بود محیطش خوب بود
کارخونه های اینجا حالا من یکیشو پرسیدم دقیقا همون بود ک‌میگی کارگر اینا بود با یه نفر حسابدار ک طبقه بالا با رعیس
اونم من میترسم
ولی خب خیلی ارزوی شاغل شدن دارم
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد