X
تبلیغات
زولا
ما را حمایت کنید
 

وبلاگ آسمان هفتم

آموزش پرورش اندام و انتقال تجربه

ازدواج بی موقع....

حقیقتا تا قبل از اینکه برم سربازی فکر میکردم ازواج نوجوان ها(بچه ها) در سنین 13 سال تا قبل از 18 سال منسوخ شده. و این امری مربوط به گذشته بوده!
اما وقتی رفتم سربازی مثال های نقض زیادی دیدم

مثلا یکی از سرباز ها بود که خیلی اذیت میکرد و با کارهاش باعث می شد که بقیه هم به گا برن!!  این نکبت یه سری مسائل را رعایت نمیکرد و کارهایی که بهش میسپاردند را انجام نمیداد بعد کادری ها همه ی سرباز ها را به بهانه ی اون به یک چوب میزدند!!

این حضرت آقا 18 سالش بود و حدود 2 سال هم بود که ازدواج کرده بود!!!! در همان موقع که نکبت خان 18 سالش بود همسرش 15 سالش بود!! یعنی اون پدرزن ........... دختر 13 سالشو شوهر داده بود! تصور کن : ازدواج یک پسر 16 ساله و یک دختر 13 ساله.

والا پسره که ما تو سربازی دیدیم فرق عن و گوشت کوبیده را نمیدونست. و بسیار بسیار عوضی بود، بطوری که زنش را بیشتر آزار جنسی میداد تا اینکه یک رابطه جنسی عاشقانه داشته باشه!! من از کجا میدونم؟؟؟؟!!! چون خود بیشعورش این مسائل را برای سرباز ها تعریف میکرد!

نتیجه اش چی شد؟ در اواسط خدمتش پدرزنش تلاق دخترش را از این ملعون گرفت!!

نکته جالت تر این بود که سربازهای هم سن و سال من و بزرگتر از من و تحصیل کرده که بعضا بین 25 تا 27 سال سن داشتیم با مدارک لیسانس و فوق لیسانس  نود و پنج درصدمون مجرد بودیم! اما سرباز هایی که تازه به خدمت میامدن و سرباز صفر بود با  مدراک زیر دیپلم و سیکل (تازه به 18 سال رسیده بودن، متولد 75 - 76- 77) اکثرا متاهل بودن!! دقیقا کسانی که در سن ازواج بودن حتی در فکر ازدواج هم نبودن! دوست داشتن ازدواج کنند اما شرایطش را نداشتند!! ولی کسانی که در سن ازدواج نبودن، متاهل بودن!
بعضی هاشون هم خانواده هاشون خیلی موزی بودن میرفتن از شهرها و روستاهای دورتر برای پسرشون دختر میگرفتن که خانواده دختر اصلا نتونه آمار پسرشونو در بیاره!!

ای کاش یه نهادی بود که قبل از ازواج این نوجوان ها از آنها تست رواشناسی می گرفتن ببینن اصلا این ها آمادگی زندگی مشترک را دارن؟ اصلا میدونن زندگی مشترک چیه؟ اصلا هدفشون از ازدواج چیه؟؟ صرفا برطرف کردن عقده های جنسی؟؟
نمیدونم!! ولی در قرن 21 !!! عصر ارتباطات و آگاهی!! خیلی عجیبه


تاریخ ارسال: یکشنبه 17 تیر 1397 ساعت 12:37 | نویسنده: mohammad | چاپ مطلب | |
Facebook
نظرات (1)
دوشنبه 1 مرداد 1397 14:04
سحر
امتیاز: 0 0
لینک نظر
دنیا کلادهمینه بی رویه زندگی‌میکنن همه باهم قاطی پاتی. من بیشتر از ازدواج ب بچه دارشدن حساسیت دارم یه نگا بدور و برت بکنی اکثرا ادما حتی یه کتابم درباره کودک و‌روانش نمیدونن بعد بدوبدو بارداری و بچه
ینی کلا یه روالی هست ک همه باید ازدواج کنن بعدحتمن باید بزان
اگه یکی این روالو نقض کنه میگن لابد بچه اش نشده
پاسخ:
بچه دار شدن که دیگه بدتر!!
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.