X
تبلیغات
زولا
ما را حمایت کنید
 

وبلاگ آسمان هفتم

آموزش پرورش اندام و انتقال تجربه

به پایان آمد این دفتر.....

خوب جام جهانی برای ایران در این مقطع تمام شد، اما این بار با غرور!!
با اینکه داور ها در این دوره از تکنولوژی VAR بهره مند بودند ولی  از این تکنولوژی فقط به سود تیم های ثروتمند و معروف اروپایی  و یا تیم هایی که در جهان فوتبال پر طرفدار بودند استفاده میکردند و به ضرر سایر تیم ها!!
در بازی برزیل - سوئیس داور کاملا به نفع سوئیس میگرفت و حتی گل سوئیسی ها که خطای مسلم بود را پذیرفت!
در بازی کرواسی -آرژانتین سوت های داور کاملا به نفع بازیکنان آرژانتین بود و علی رغم خطاهای خطرناک بازیکنان این تیم داور اصلا به آنها کارت نمی داد یا اصلا خطا نمی گرفت!! اما با این حال باز هم آرژانتین باخت!
در بازی ایران - اسپانیا داور تا حدود به نفع اسپانیا میگرفت!! اینیستا توپ را از اوت پشت دروازه سانتر کرد و همان توپ تبدیل به کرنر شد، اما داور....
در بازی سوئد - آلمان ، بواتنگ مدافع آلمان در همان دقایق اولیه بازی باید اخراج می شد و یک پنالتی برای سوئد گرفته میشد اما داور به سود آلمان گرفت!! در نهایت بواتنگ پس از خطاهای متعدد در نیمه دوم در ده دقیقه پایانی اخراج شد!! درسته که آلمان بازی را برد اما اگر داور در همان نیمه اول بواتنگ را اخرج می کرد و پنالتی می گرفت آلمان صد در صد از جام حذف میشد!!
در بازی دیشب ایران- پرتقال هم که دیگه داور افتضاح بود و بازی دائما متوقف میشد!! یک پنالتی هم که برای ایران نگرفت!! در همان صحنه که مدافع پرتقال (فکر کنم پپه بود) بازیکن ایران را با دست در محوطه جریمه گرفته بود و زمین زد که بعد کارلوس کی روش هم بسیار معترض بود!! اما ...
در کل تیم های پر مهره و ستاره دار اسپانسر های زیادی دارن!! و روی آنها سرمایه گذاری شده!! اما تیم های متوسط  و بی ستاره اسپانسری ندارند و همینطور سرمایه گذاری بر روی آنها نشده! به همین دلیل فکر می کنم که این بیزنس و تجارت فیفا است که از این طریق پول در میاره! بنا بر این باید تیم های معروف و محبوب به مراحل بعد صعود کنند!
البته این را هم باید اضافه کرد که فرهنگ ما باید کمی تغییر کنه! انتخاب ما فقط باید برد و پیروزی باشه، بدون هیچ بهانه ای!


تاریخ ارسال: سه‌شنبه 5 تیر 1397 ساعت 14:06 | نویسنده: mohammad | چاپ مطلب | |
Facebook
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.