X
تبلیغات
زولا
ما را حمایت کنید
 

وبلاگ آسمان هفتم

آموزش پرورش اندام و انتقال تجربه

ایران- اسپانیا

میدونستم ایران مقابل تیم های بزرگ و قوی خوب بازی میکنه، اینو در بازی با آرژانتین در جام جهانی( 2014 برزیل) نشون داد آقای کی روش.
اما دیشب واقعا غافلگیر شدم!!
ایران خیلی خوب بازی را کنترل کرد و انصافا حقش باخت نبود
و باور دارم که داور به نفع اسپانیا میگرفت، اگر همان گل ایران را اسپانیا زده بود، بدون شک داور قبول می کرد
امیدوارم بازیکن های ایران بتونن پرتقال را شکست بدن،انصافا حیفه ایران با این بازی خوب و با کیفیت نتونه به مرحله بعد صعود کنه.
دیشب نیمه اول بازی را تو راه بودم نتوستم ببینم ولی نیمه دوم رسیدم خونه و واقعا از بازی لذت بردم، مخصوصا از لایی وحید امیری به پیکه، حیف که طارمی نتونست سانترشو گل کنه
سردار آزمون هم مثل اینکه امروز گله کرده از مردم و گفته مردم میخوان من را بشکنن!به نظرم سردار هنوز از نظر ذهنی و روحی نتونسته خودشو توسعه بده!! باید بیشتر تلاش و تمرین کنه! امیدوارم به جای گله کردن از مردم تلاششو بیشتر کنه و همچینین انگیزه!
امیداوارم در ادامه راه موفق باشه

اما نکته جالب خلوتی خیابان ها و اتوبان بود در زمان بازی! انگار که ساعت 3 نیمه شب باشه، فقط مامورین زحمت کش شهرداری در خیابان بودن و معدودی ماشین و موتور سوار هم گهگاهی در خیابان ها دیده می شد!!

اتوبان تهران قم هم بسیار بسیار خلوت !! مثل 15 سال پیش که تعداد ماشین ها و جمعیت تهران خیلی کمتر  و اتوبان خلوت بود، ساعت ده شب بود و همان تعداد معدود ماشینی هم که از کنار ما سبقت میگرفتن و رد میشدن با سرعت های بالای 160 رد میشدن!! فکر کنم با عجله میرفتن که مسیری که یک ساعت و ربع الی یک ساعت و نیم زمان میبره را در نیم ساعت برن!
راستی دیشب یه بغض و اشکی در چشمان فردوسی پور بود، که امروز متوجه قضیه شدم و واقعا متاسف شدم ، امیدوارم حقیقت نداشته باشه. مثل اینکه پویول را دعوت کرده بوده و درست قبل از برنامه بعضی های مانع حضورش در برنامه میشن!!!!!! (البته من با این پول های الکی و بی جهت که صرف دعوت این بازیکن ها به صدا و سیما میشه اساسا مشکل دارم با همان پول میشه زیرساخت های ورزش کشور را به راحتی توسعه داد و خیلی کارهای دیگر!!) اما جدا از مسئله مالی ، کار مسئولین صدا و سیما بسیار شنیع و زشت بود، یا مهمان دعوت نکنید یا حالا که دعوت کردید ازش استقبال کنید!تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 31 خرداد 1397 ساعت 15:38 | نویسنده: mohammad | چاپ مطلب | |
Facebook
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.