وبلاگ آسمان هفتم

آموزش پرورش اندام و انتقال تجربه

بارفیکس دست باز از جلو


منظور از انجام این تمرین: عریض کردن قسمت فوقانی پشت و گسترش کامل لاتسیموس ها.

بارفیکس با دست های باز عضلات لاتسیموس و کلیه عضلات شانه را پرورش میدهد. این تمرین در ردجه اول برای ناحیه فوقانی و بیرونی عضلات لاتسیموس و گسترش آنها می باشد.

نحوه اجرا: میله بارفیکس را با دست های بازتر از عرض شانه (تقریبا دو برابر بازتر) بگیرید - از میله آویزان شوید سپس خود را بالا بکشید، سعی کنید تا جایی که می توانید خود را بالا بکشید و سپس با آرامی خود را پایین ببرید و به وضعیت شروع برگردید.

کامل ترین شیوه اجرای این حرکت به این نحو است که قسمت فوقانی سینه شما میله بارفیکس را لمس کند - اما شما تا جایی که می توانید خود را بالا بکشید به مرور قوی تر می شوید و بهتر می توانید حرکت را اجرا کنید.

همچنین می توانید جهت اجرای این حرکت از دوست خود بخواهید زیر پاهای شما را نگاه دارد و کمی به شما در اجرای این حرکت کمک کند!! به مرور بهتر و قوی تر می شوید! شک نکنید.

نکته بسیار مهم: در حین اجرای حرکت همواره پاهای خود را به سمت عقب خم کرده و بالا نگاه دارید!!حرکت را راحت تر اجرا خواهید کرد!!

در تصاویر زیر فرانکو کلومبو را می بینید که چگونه این حرکت را اجرا کرده است به وضعیت دست ها و پاهای او در حین اجرای حرکت دقت کنید.

1- وضعیت شروع حرکت


2- قسمت دوم حرکت

در تصویر زیر می بینید که ورزشکار بخش دوم بارفیکس را فقط تا مقابل چشم هایش خود را بالا کشیده است که این نیز صحیح می باشد.


در تصویر متحرک زیر نیز می توانید نحوه اجرای حرکت را ببنید(تنها ایراد این تصویر متحرک این است که ورزشکار پاهای خود را رو به عقب خم نکرده !)


جهت دریافت برنامه به gmail پیام بدید :

mohammad.mr.olympia@gmail.com


تاریخ ارسال: جمعه 5 خرداد 1396 ساعت 00:27 | نویسنده: mohammad | چاپ مطلب | |
Facebook
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد